Doporučujeme:OpravyPracek.czElektroOpravna.czElektroProdejna.czLamis.euVeselaKucharka.cz
Váš partner 131.cz
Kontakt
Na těchto stránkách můžete zakoupit zboží od těchto prodejců:
APM SERVIS - Miroslava ROTHOVÁ
   U Rybníka 2
   HORNÍ BEŘKOVICE
telefon: 603504239
info@nahradnidil.cz
apmservis@apmservis.cz
detailní informace
Reklama

STARÁ PRAČKA OPRAVIT, ČI VYMĚNIT ZA NOVOU

Také patříte k těm, co se neradi loučí s věcí, která jim léta dobře sloužila, jsou na ni zvyklí a nechtějí vyhazovat peníze za něco nového? Pak Vám nabízím několik vodítek, které by Vám měly pomoci při rozhodování:

 

DŮVODY, PROČ OPRAVIT STAROU PRAČKU:

 

1/ jsme zvyklí na obsluhu, máme vyzkoušené a naučené programy, které nám vyhovují.U nového výrobku se několik dní budeme trápit s návodem, abychom se vůbec naučili pračku ovládat. ( S přibývajícím věkem se může tato doba i prodloužit.)

 

2/ může se stát, že stejný rozměr pračky se již nevyrábí, a jiný rozměr se nám tam nevejde.

 

3/ je to poctivý výrobek vyrobený z jiných materiálů, než se používá dnes, a proto nám vydržel až dodnes. Není to ještě výplod moderní konzumní společnosti tzv. „ po použití vyhodit“, jako dnes ostatně většina spotřebního zboží na trhu.

 

4/ jestliže naše pračka přestane fungovat, jak by měla, ještě zdaleka neznamená, že musí být vadný právě programátor, jak si většina laiků myslí. Dost často je příčinou úplně něco jiného, a oprava pak vyjde na několik stokorun. Zákazník pak vyhodí do šrotu pračku, které vlastně ani skoro nic nebylo.

 

5/ pro drtivou většinu starých lidí je výměna jejich staré pračky za novou noční můra, protože se jen těžko seznamují s technikou dnešní doby, a praní se pro ně pak stává utrpením.

 

6/ ve výsledku na vypraném prádle většinou stejně nepoznáte, v jak staré pračce bylo vyprané…a prádlu je to také jedno.

 

 

 

DŮVODY, PROČ KOUPIT NOVOU PRAČKU:

 

1/ dnešní spotřebiče jsou již zaměřeny na úsporu vody a energie. Oproti starým se dnes již všechny nové pračky řadí do energetické třídy minimálně A nebo A+.

 

2/ jestliže oprava staré pračky je již nerentabilní, nebo dle posouzení technika je riziko do ní investovat peníze za opravu.

 

3/ jestliže se již náhradní díly potřebné k opravě nevyrábějí.

 

4/ máte na výběr nepřeberné množství výrobků, a můžete si zvolit pračku přesně podle svých nároků, požadavků, i finančních možností.

 

5/ změní se Vám okoukaný vzhled ve Vaší domácnosti

 

6/ nová pračka bude mít další nové zajímavé funkce a programy, které ta stará neměla.

 

7/ díky novým technologiím jsou dnešní pračky většinou poměrně tiché a odpružené proti skákání a otřesům, což se o těch starých vždycky říci nedalo

 

8/ někteří výrobci na trhu nabízejí prodlouženou záruku na spotřebič ( nad zákonnou 24 měsíců) někdy si tuto záruku sice musí zákazník připlatit, ale někteří výrobci ji  poskytují zcela zdarma.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
čas zpracování: 0,033 s.
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.(zjisti více) OK,rozumím